Metody wpłat i wypłat 1win

Wybór odpowiedniego systemu płatności za dokonanie wpłaty u bukmachera 1win z pewnością ułatwi życie i późniejszą wypłatę środków. W tym artykule opowiemy Ci o wszystkich możliwych opcjach uzupełnienia konta. Dostarczymy również instrukcje, jak dokonać wpłaty, a następnie wypłacić środki i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Metody wpłat dla graczy w Polsce

Wśród dostępnych sposobów płacenia za konto u bukmachera 1win Polska znajdziesz najbardziej akceptowalną opcję dla siebie. Faktem jest, że bukmacher umożliwia rejestrację i określenie polskiego złotego jako głównej waluty konta.

Tym samym możliwe będzie dokonanie wpłaty za pomocą karty bankowej Visa lub Master Card dowolnego banku w Polsce. Ponadto, jeśli określisz euro, dolary lub jakąkolwiek inną walutę na świecie, otworzysz o wiele więcej opcji dokonywania wpłaty.

Warto również dodać, że możesz uzupełnić saldo za pomocą innych systemów płatności, w tym:

  • E-portfele – Piastrix, Money Go, FW Wallet;
  • Kryptowaluta.

Ponadto zalecamy sprawdzenie listy systemów płatności, ponieważ od czasu napisania tego artykułu mogły pojawić się inne opcje, które mogą być dla Ciebie najbardziej optymalne.

Jak doładować

Aby uzupełnić swoje konto, musisz zarejestrować się na stronie bukmachera 1win, a następnie zalogować się na swoje konto osobiste. Tam, w prawym górnym rogu ekranu, zobaczysz przycisk o nazwie depozyt. Kliknięcie na niego otworzy listę dostępnych metod wpłaty dla graczy w Polsce, o których mówiliśmy powyżej.

Następnie kliknij żądany system płatności i wypełnij wymagane dane. Z reguły gracz jest zobowiązany do podania szczegółów swojego systemu płatności – numeru karty, daty ważności i kodu CVV.

Jeśli wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie, numer telefonu powiązany z systemem płatności otrzyma kod SMS potwierdzający transakcję. Wpisz go w wymagane pole w formularzu danych, a w ciągu kilku sekund pieniądze pojawią się na Twoim koncie.

Jakie bonusy można otrzymać w 1win

Najlepszą częścią, która czeka na każdego gracza podczas dokonywania wpłaty na stronie bukmachera 1win, jest otrzymanie bonusu 1win. Tak, dobrze przeczytałeś – firma zwiększy Twój pierwszy depozyt o 5 razy, a te pieniądze można obrócić, aby można je było przelać na konto główne.

Nie zapominaj, że wielkość bonusu może osiągnąć 700 $ lub równowartość tej kwoty w innej walucie. Cóż, dokładnie to, ile pieniędzy otrzymasz, zależy od wielkości pierwszego depozytu. Dlatego zalecamy, abyś z wyprzedzeniem zastanowił się nad kwotą pierwszego depozytu i włożył jak najwięcej na swoje saldo, aby skorzystać z maksymalnych korzyści z tej promocji.

Jak wypłacić pieniądze z 1win

Korzystając z bonusów i usług bukmachera 1win, na pewno zarobisz pieniądze, które chcesz wypłacić na swoją kartę lub e-portfel. Aby to zrobić, przejdź do swojego konta osobistego i kliknij przycisk wypłaty.

Zobaczysz stronę z dostępnymi systemami płatności. Możesz być zaskoczony, widząc tylko jedną opcję, ale nie martw się. Faktem jest, że bukmacher dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników i umożliwia wypłatę środków tylko za pomocą danych, na podstawie których dokonano wpłaty. Oznacza to, że jeśli Twoje konto wpadnie w ręce oszustów, nie będą oni w stanie przywłaszczyć sobie środków, za co możemy bardzo podziękować firmie za to.

Klikając na dostępny system płatności, musisz określić żądaną kwotę do wypłaty. Następnie zostanie utworzona automatyczna aplikacja 1win, która zostanie sprawdzona przez służbę bezpieczeństwa bukmachera. Jeśli wszystko jest w porządku, w ciągu kilku minut otrzymasz powiadomienie, że możesz wypłacić środki i potwierdzić transakcję za pomocą kodu SMS.

Limity przy wypłacie lub uzupełnieniu konta

Podsumowując, zwracamy uwagę na tabelę, która pokazuje limity przy wypłacaniu środków lub uzupełnianiu konta dla każdego dostępnego systemu płatności u bukmachera 1win. Jednocześnie zalecamy osobiste sprawdzenie tych danych na stronie, ponieważ mogły one ulec zmianie od czasu napisania artykułu:

System płatnościMin. Kwota uzupełnieniaMax. Kwota uzupełnieniaCzas uzupełniania zapasówMin. Kwota wypłatyCzas wypłaty
Karty bankowe50 PLN20,000 PLNNatychmiast100 PLN1-3 dni
Money Go30 PLN15,000 PLNNatychmiast  60 PLNDo 24 godzin
FW Wallet30 PLN15,000 PLNNatychmiast  60 PLNDo 24 godzin
Piastrix20 PLN10,000 PLNNatychmiast  50 PLNDo 12 godzin
Kryptowaluty0.0001 BTC1 BTCDo 1 godziny0.0002 BTCDo 24 godzin

Jak widać, nie ma nic trudnego w zdeponowaniu konta u bukmachera 1win, a następnie wypłaceniu środków.

Ponadto to właśnie ten bukmacher zapewnia gwarancje wypłaty wszystkich wygranych i można mu zaufać. Możesz się o tym przekonać już teraz, wchodząc na stronę, rejestrując się i dokonując wpłaty z bonusem powitalnym. Dziękujemy za uwagę i życzę jak największej wygranej!

FAQ

Kliknij na czat online w prawym dolnym rogu strony i możesz skontaktować się z operatorem działu pomocy technicznej bukmachera 1win.

W tej chwili minimalna kwota depozytu wynosi 20 PLN przy korzystaniu z e-portfela Piastrix.

Jak pokazuje praktyka, pieniądze przychodzą na konto natychmiast lub w ciągu kilku minut. Mogą jednak wystąpić opóźnienia związane ze słabą wydajnością systemu płatności.